Mesaj gönder
Ana sayfa

Benergy Tech Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

Benergy Tech Co., Ltd. kendini yüksek güç ve enerji yoğunluğu, uzun kullanım ömrü ve ultra güvenli lityum hücreler ve lityum pil paketleri sunmaya adamış gelişmiş bir Lityum Demir Fosfat (LiFePO4) Pil üreticisidir.

 

Fabrikamız, Çin'in kuzeyindeki Weifang Shangdong eyaletinde bulunmaktadır. 10 yılı aşkın bir süredir lifepo4 pilleri araştıran ve üreten mühendisler ve profesyonel yeteneklere sahibiz.2017'de ise kendi pillerimizi kullanarak pil paketleri oluşturmak için kendi paket üretim hattımızı kuruyoruz.

Çin Benergy Tech Co.,Ltd şirket Profili 0

 

İyileştirme ve testlerden sonra, artık lityum pillerimiz mükemmel tasarımda, yüksek enerji yoğunluğunda ve uzun ömürlüdür.Ayrıca motosiklet ve araba çalıştırma için yaygın olarak kullanılan 58C patlamaya dayanabilen 7AH gibi yüksek deşarj oranlı prizmatik hücreler geliştirdik.

Dahası, aşırı düşük sıcaklıkta çalışabilen, maksimum -40'ın altında çalışabilen bir tür düşük sıcaklık hücresi geliştirdik.°C.

 

Artık lityum hücrelerimiz ve pil paketlerimiz güneş enerjisi, rüzgar türbini sistemi, yedekleme sistemi, elektrikli arabalar, elektrikli motosiklet, elektrikli aletler, tıbbi ekipman ve diğer güç sistemleri için yaygın olarak kullanılabilir.Ve Avrupa, ABD, Kanada, Avustralya, Güney Kore, Arjantin vb. ülkelerde iyi satış yapıyorlar. Müşterinin ayrıntılı uygulamasına göre müşterilerimiz için farklı pil paketlerini özelleştirebiliriz.

 

Fabrikamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2012. Nisan.

Benergy Tech Co., Ltd kuruldu.Esas olarak plastik kabuk prizmatik lifepo4 hücreleri üretir ve ihraç eder.3.2V 20AH, 40AH, 50AH, 60AH, 100AH, 160AH, 200AH tek hücreler dahil.Lityum pil hala oldukça yeni bir teknoloji olduğundan, esas olarak hücrelerimizi kurşun asit pil paketlerini değiştirmek için satıyoruz.Ve bazıları dönüştürme uygulaması için.

 

2016.

Benergy Tech, Avrupa'ya en çok lifepo4 pil satan ilk 20 Çinli Şirket olarak listelenmiştir.

Benergy, alüminyum kabuk prizmatik lifepo4 hücreleri yapmaya başladı.

 

2017. Ocak

Guangzhou Benergy Technology Co, Ltd kuruldu.Benergy, farklı uygulamalar için lityum pil paketleri üretmeye ve satmaya başladı.

 

2018. Mart

"BENERGY" markası yaklaşık 2 yıllık bir bekleyişin ardından AB ve HK'de başarıyla tescillendi.

 

2021.

BENERGY ekibi yoluna devam ediyor.Ekibimiz büyüyor ama biz hala kaliteli lityum hücrelere ve lityum pil paketlerine odaklanıyoruz.

 

Benergy, Daha İyi Enerji, Daha Kaliteli!

 

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Okyanusya

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Markalar : BENERJİ

No. Çalışanları : 80~100

Yıllık satış : 150 Million-200 Million

Yıl kurulan : 2017

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Benergy Tech Co.,Ltd Sertifikalar Çin Benergy Tech Co.,Ltd Sertifikalar Çin Benergy Tech Co.,Ltd Sertifikalar Çin Benergy Tech Co.,Ltd Sertifikalar Çin Benergy Tech Co.,Ltd Sertifikalar Çin Benergy Tech Co.,Ltd Sertifikalar Çin Benergy Tech Co.,Ltd Sertifikalar Çin Benergy Tech Co.,Ltd Sertifikalar